PlusLigę podsumowuje Tomasz Kowalczyk: Wesołych Świąt!

 

Wesołych Świąt życzył Radosław Panas arbitrowi Waldemarowi Niemczurze. Trener AZS-u Olsztyn nie mógł pogodzić się z decyzją sędziego, który pokazując żółtą kartkę Michałowi Żurkowi przyczynił się do wygranej Effectora Kielce 3:2. Dopóki graliśmy sześciu na sześciu ten mecz był wyrównany, ale później już w sześciu na siedmiu nie daliśmy rady. Ten Pan już nie raz i nie dwa wypaczał wyniki. Chciał koniecznie zrobić prezent drużynie z Kielc i udało mu się. Czas Świąt się zbliża, życzę sędziemu spokojnych, zdrowych Świąt, bo jak sobie pomyśli co zrobił, to będzie tego spokoju potrzebował – grzmiał Panas.

                Gromy posypały się też na zawodników Skry. Ale nie ze strony arbitra, a po silnych atakach siatkarzy ZAKSY. W meczu dwóch największych pretendentów do mistrzostwa Kędzierzyn-Koźle pokonał Bełchatów 3:1. ZAKSA obroniła pozycję lidera i w doskonałych nastrojach udała się na krótką przerwę. Pamiętajmy jednak, że mistrzem Polski będzie ten, kto będzie się weselił w okolicach Wielkanocy. I na tym w siatkówce polega wyższość Zmartwychwstania nad Bożym Narodzeniem. Zespół, który 31 marca będzie w lepszej formie, będzie miał dużo większe szanse zdobyć tytuł najlepszego w kraju, bo decydujące mecze w fazie play off odbędą się już kilka tygodni później. Na gwiazdkę najjaśniej świeci jednak ZAKSA.

 

Tomasz Kowalczyk

Dziennikarz Radiowej Jedynki

 

Poprzednia kolejka

 

 

Tags: , , , , ,

Recent posts in bez kategorii

 
 
 
 
 
 

Wiadomości dnia (Twitter)

  • PRZERWA MODERNIZACYJNA do końca wakacji!
  • Tym, którzy wybierają się na letni wypoczynek życzymy udanej pogody i zregenerowania sił. Pozdrawiamy i zapraszamy po okresie wakacyjnym!
  • Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z nowego kształtu rozbudowanej strony
  • LE, elim.: Śląsk Wrocław - Rudar Pljevlja 4:0
  • Żużel, DPŚ: Australia awansowała z barażu do finału w Pradze (Australia, Czechy, Dania, Polska)
 
 

Okiem Dyzia

 
 

Ekstraklasa piłkarska

 
 

Rotacja wsteczna

 
 

Ważne daty

Brak wydarzeń
 
 
 
Top