Vive na żywo w radio – gorące emocje dla każdego!

Wraz z zespołem Vive Targów Kielce w Kolonii (gdzie rozstrzygną się losy trofeum Ligi Mistrzów) jest również ekipa kieleckich radiowców, która przekaże bezpośrednią relację na antenie Radia Kielce. Można jej bez problemu wysłuchać za pośrednictwem internetu.

Warto pamiętać o tej alternatywie, jeśli nie mamy dostępu do Polsatu Sport, który będzie transmitował emocjonujące wydarzenia z Final Four.

O umiejętnościach komentatorskich Marka Cendera już informowaliśmy, ale przypomnijmy raz jeszcze sympatyczną próbkę z jego relacji z ćwierćfinałowego spotkania Champions League Metalurg – Vive Targi.

Marek Cender, Radio Kielce

Oprócz Marka Cendera przy komentatorskim mikrofonie zasiądzie Jakub Rożek. Obaj zapraszają gorąco do wysłuchania relacji na żywo.

Sobota, godzina 15:15, pierwszy półfinał Vive Targi Kielce – Barcelona. W drugiej parze zagrają niemieckie HSV Hamburg i THW Kiel.

 

TO PROSTE! O WŁAŚCIWEJ PORZE KLIKNIJ

Kliknij, następnie kliknij POSŁUCHAJ NAS ONLINE

Zwycięzcy półfinałów zmierzą się w niedzielę o godzinie 18:00 w walce o trofeum, przegrani będą walczyć o brąz nieco wcześniej - o godzinie 15:15.

 

Sportowe Wywiady

 

Tags: , , , , , , , , ,

Recent posts in Piłka ręczna

 
 
 
 
 
 

Wiadomości dnia (Twitter)

  • PRZERWA MODERNIZACYJNA do końca wakacji!
  • Tym, którzy wybierają się na letni wypoczynek życzymy udanej pogody i zregenerowania sił. Pozdrawiamy i zapraszamy po okresie wakacyjnym!
  • Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z nowego kształtu rozbudowanej strony
  • LE, elim.: Śląsk Wrocław - Rudar Pljevlja 4:0
  • Żużel, DPŚ: Australia awansowała z barażu do finału w Pradze (Australia, Czechy, Dania, Polska)
 
 

Okiem Dyzia

 
 

Ekstraklasa piłkarska

 
 

Rotacja wsteczna

 
 

Ważne daty

Brak wydarzeń
 
 
 
Top